Zamknij

Rabiej się nie poddaje: Nie wycofam się ze swojej kandydatury. Nie poprę Trzaskowskiego

Redakcja
07.11.2017 09:42
Rabiej się nie poddaje: Nie wycofam się ze swojej kandydatury. Nie poprę Trzaskowskiego
fot. East News

Mam absolutną determinację, żeby startować w wyborach - powiedział we wtorek Paweł Rabiej, kandydat Nowoczesnej na prezydenta Warszawy. Podkreślił, że nie zamierza się wycofać, ani poprzeć kandydata PO Rafała Trzaskowskiego.

- Mam absolutną determinację, żeby startować w wyborach, nie wycofam się z tego wyścigu - oświadczył w TVN24 kandydat Nowoczesnej na prezydenta Warszawy Paweł Rabiej. - Nie wycofam swojej kandydatury i nie poprę Rafała Trzaskowskiego - dodał.

Zagłosuj

Czy uważasz, że Rafał Trzaskowski były dobrym prezydentem Warszawy?

Liczba głosów:

- Uważam, że zawiódłbym w ten sposób te tysiące osób, z którymi robiliśmy program dla Warszawy. Zawiódłbym też setki osób, z którymi rozmawialiśmy o tym, jak zmienić Warszawę na lepszą i tych mieszkańców, którzy liczą na realne, a nie fasadowe zmiany - podkreślił Rabiej.
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna oświadczył w czwartek na konferencji prasowej, że "chciałby żeby Rafał Trzaskowski był kandydatem Platformy Obywatelskiej i całej zjednoczonej opozycji w wyborach na prezydenta m.st. Warszawy". Wcześniej Nowoczesna zapowiedziała, że jej kandydatem będzie Rabiej.

RadioZET.pl/pap/maal