Radiozet.pl największym serwisem informacyjnym na urządzeniach mobilnych

Redakcja
13.12.2019 16:51
Radio ZET
fot. Radio ZET

Pierwszy raz w historii portal Radiozet.pl znalazł się na 1. miejscu w rankingu największych serwisów internetowych w kategorii Informacje i publicystyka na urządzeniach mobilnych, wyprzedzając takie portale jak Tvn24.pl, Wp.pl i Onet.pl. A to wszystko dzięki Wam!

Za nami kolejny miesiąc, w którym pobiliśmy rekord oglądalności. Według danych Gemius/PBI sekcję Informacji i publicystyki Radiozet.pl odwiedziło na swoich smartfonach aż 6 398 059 internautów. To najlepszy wynik w kraju. Za portalem Radia ZET uplasowali się dotychczasowi liderzy, którzy działają na rynku internetowym o wiele dłużej.

infografika1

Radiozet.pl wyprzedza konkurencję

W rankingu wszystkich domen w Polsce zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach we wszystkich kategoriach (Rozrywka, Sport, Zdrowie) również odnotowaliśmy najwyższy wynik w historii - 13. miejsce. Przekroczyliśmy 9 milionów realnych użytkowników, wyprzedzając m.in. SE.pl, O2.pl czy TVN24.pl.

infografika2 copy

Najlepszy wynik serwisów internetowych Grupy Eurozet

Wszystkie serwisy internetowe Grupy Eurozet (oprócz portalu Radia ZET są to Chilizet.pl, Antyradio.pl i Planeta.pl) w listopadzie zanotowały ponad 10 milionów realnych użytkowników, co dało historyczny awans na 15. miejsce w rankingu wydawców internetowych w Polsce!Źródło: Gemius/PBI, XI 2019

infografika3 copy

Dziękujemy za zaufanie!