Zamknij
Wypadek
  • Wypadek w Radłowie (woj. wielkopolskie)
  • Wypadek w Radłowie (woj. wielkopolskie)
  • Wypadek w Radłowie (woj. wielkopolskie)
  • 3 Zobacz
fot. Facebook/Policja Ostrów Wlkp.

Cztery osoby zostały ranne w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło w miejscowości Radłów niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego. Lokalna policja opublikowała zdjęcia z miejsca zdarzenia. 

Do wypadku doszło w środę po południu w Radłowie niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego (woj. wielkopolskie). Czterech mężczyzn podróżowało samochodem bmw w kierunku Poznania.

Radłów. Auto wylądowało w rowie, cztery osoby w szpitalu

28-letni kierowca prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością, mimo obowiązującego na tym odcinku drogi ograniczenia prędkości do 40 km/h. Niestety, w pewnym momencie auto wypadło z drogi, uderzyło w barierki, dachowało i zatrzymało się w rowie obok jezdni. 

Kierowca i trzej pasażerowie pojazdu zostali zabrani do szpitala. Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieściła w mediach społecznościowych Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim, dodając do tego zdecydowany komentarz:

"Rozbity samochód, uszkodzone barierki, cztery osoby w szpitalu! Najwyraźniej 28-letni kierowca BMW zapomniał, że rzeczywistość to nie film, ani komputerowa gra. Kierowco, pamiętaj, czasu nie można cofnąć, a czyjegoś zdrowia, życia nie da się przywrócić" - napisano. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP (E. Bąkowska)/Facebook