Radom: 43-latek upozorował napad i kradzież telefonu. Wszystko w obawie przed żoną

Redakcja
25.09.2017 16:40
Radom: 43-latek upozorował napad i kradzież telefonu. Wszystko w obawie przed żoną
fot. Flickr

Radomscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na osiedlu Michałów doszło do napadu i kradzieży. 43-latek opowiadał, że trzech młodych mężczyzn weszło mu do auta i zabrało telefon. W toku śledztwa okazało się, że radomianin telefon zgubił, a tę historię wymyślił w obawie przed reakcją żony.

Zagłosuj

Kto rządzi w twoim związku?

Liczba głosów:

Nawet trzy lata w więzieniu może spędzić 43-letni mieszkaniec Radomia, który zgłosił się na policję opowiadając historię rzekomego napadu. – Na osiedlu Michałów do auta wsiadło trzech mężczyzn w wieku około 20-25 lat, a gdy wysiadali na ulicy Słowackiego zagrozili użyciem noża i zażądali wydania telefonu – wynikało z zeznań.

Bał się żony i okłamał policjantów

W toku śledztwa prawda wyszła na jaw i okazało się, że 43-latek bał się powiedzieć żonie o zgubieniu telefonu. Całą historię zmyślił, żeby jego ukochana nie wybuchła złością na wiadomość o stracie cennego przedmiotu.

Odpowie przed sądem

Teraz poza zakupem nowego telefonu mężczyzna ma jeszcze jeden problem, bowiem za składanie fałszywych zeznań grozi mu nawet 3-letnia odsiadka. Pozostaje się tylko domyślać, o którą sprawę żona będzie mieć większe pretensje.

Zobacz także

RadioZET.pl/EchoDnia.eu/strz