Zamknij

3-letnie dziecko trafiło do szpitala z obrażeniami ciała. Mogło paść ofiarą przemocy

16.02.2022 10:36

Do szpitala w Radomiu trafiło 3-letnie dziecko z obrażeniami spowodowanymi najprawdopodobniej stosowaniem przemocy. Sprawą zajmują się policjanci pod nadzorem prokuratury. 

Dziecko
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Do zdarzenia doszło na terenie powiatu kozienickiego (południowa część woj. mazowieckiego). O szczegółach poinformowała cytowana przez Polską Agencję Prasową rzeczniczka Komendy Powiatowej w Kozienicach mł. asp. Ilona Tarczyńska.

3-letnie dziecko trafiło do szpitala. Mogło paść ofiarą przemocy

We wtorek rano dyżurny miejscowej policji otrzymał zgłoszenie od pracowników Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Okazało się, że z mieszkania w jednej z gmin zostało zabrane przez pogotowie ratunkowe 3-letnie dziecko z obrażeniami ciała spowodowanymi najprawdopodobniej stosowaniem przemocy.

Obecnie policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kozienicach wykonują wszelkie czynności. Dla dobra śledztwa na razie nie są podawane żadne dodatkowe informacje.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP