Zamknij

Tragedia na przystanku autobusowym. Znaleziono zwłoki

17.12.2019 15:34
Tragedia na przystanku autobusowym. Znaleziono zwłoki
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER

Dramatyczne znalezisko na jednym z przystanków autobusowych. Na ławce w wiacie przystankowej zauważono zwłoki mężczyzny - podaje lokalny oddział Gazety Wyborczej. Okoliczności i przyczyna jego śmierci są nieznane.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zwłoki na przystanku autobusowym w Radomiu. Dramatycznego odkrycia dokonano w poniedziałek nad ranem około godziny 2.30. Do radomskiej Straży Miejskiej wpłynęło wezwanie, że przy skrzyżowaniu ulic Limanowskiego i Maratońskiej leży człowiek, nie dający znaku życia.

Reanimacja nie powiodła się

Jak podaje radomska Gazeta Wyborcza, strażnicy – którzy pojawili się na miejscu tragedii – wstępnie ustalili, że 60-letni mężczyzna najprawdopodobniej nie żyje.

Zobacz także

- Dyżurny natychmiast zadysponował na miejsce zdarzenia patrol interwencyjny Referatu Administracyjno-Porządkowego. Na miejscu strażnicy potwierdzili zgłoszenie i po wstępnym rozpoznaniu stwierdzili brak czynności życiowych u leżącego mężczyzny – relacjonował w rozmowie z dziennikarzami radomskiej Wyborczej zastępca komendanta Straży Miejskiej w Radomiu, Grzegorz Sambor.

Zobacz także

Jak dodał, „mężczyznę przemieszczono z ławki i przystąpiono do resuscytacji, którą prowadzono nieustannie do czasu przybycia załogi pogotowia ratunkowego”.

Kiedy na miejsce wezwania przyjechało pogotowie ratunkowe, ratownicy medyczni natychmiast podjęli dalszą próbę reanimacji mężczyzny. Niestety, 60-latka nie udało się uratować. Stwierdzono zgon mężczyzny.

Zobacz także

Sprawę bada policja. Funkcjonariusze ustalają wszelkie okoliczności oraz bezpośrednią przyczynę śmierci 60-latka.

 

RadioZET.pl/radom.wyborcza.pl