Zamknij

Wpadł w poślizg i uderzył w inne auto. Dwie osoby zginęły w wypadku

22.08.2022 16:26

Dwie osoby zginęły, a cztery zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w Radomierzu na Dolnym Śląsku. Jadący w kierunku Jeleniej Góry samochód nagle wpadł w poślizg i tyłem uderzył w nadjeżdżające z naprzeciwka auto.

Wypadek
fot. KMP Jelenia Góra

Do tragedii doszło w poniedziałek ok.godz. 12:30 na drodze krajowej nr 3 w Radomierzu w powiecie karkonoskim (woj. dolnośląskie). O szczegółach poinformowała na swojej stronie internetowej Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

Radomierz. Wypadek na DK 3. Nie żyją dwie osoby

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą, jadąc z Wrocławia w kierunku Jeleniej Góry, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie tyłem uderzył w pojazd bmw, jadący w przeciwnym kierunku.

W wyniku zderzenia dwie osoby, które podróżowały skodą, pomimo prowadzonej reanimacji zmarły, a czterem osobom, które znajdowały się w bmw, udzielono pomocy medycznej.

Śledczy będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności wypadku. Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP Jelenia Góra