Zamknij

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Znaleziono ciało kobiety i noworodka

07.09.2021 16:01
ciało kobiety i noworodka w Radomsku
fot. Shutterstock

W jednym z mieszkań w Radomsku (woj. łódzkie) znaleziono ciała kobiety i noworodka. Sprawą zajmują się radomszczańscy śledczy. Ani Komenda Powiatowa Policji ani Prokuratura Rejonowa w Radomsku nie udzielają informacji na temat postępowania. Według Radomsko24.pl, kobieta osierociła trójkę dzieci.

Radomsko. W mieszkaniu przy ul. Pajdaka znaleziono ciało kobiety i noworodka. Jak ustalił Dziennik Łódzki, kobieta to 36-letnia radomszczanka. Sprawą śmierci matki i noworodka zajmują się radomszczańscy śledczy.

Komenda Powiatowa Policji oraz Prokuratura Rejonowa w Radomsku nie udzielają informacji na temat postępowania i okoliczności zdarzenia.

Radomsko. Znaleziono ciała kobiety i noworodka

- Z uwagi na dobro pokrzywdzonych i toczącego się postępowania w chwili obecnej nie udzielamy żadnych informacji - mówi w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim prokurator Jacek Bocianowski z Prokuratury Rejonowej.

Prokuratura zapewniła jedynie, że trwają czynności procesowe. M.in. przeprowadzono oględziny miejsca ujawnienia ciał, zabezpieczono ślady oraz zwłoki kobiety i noworodka, przesłuchiwani są świadkowie. Przyczyna śmierci nie jest obecnie znana. Mają określić ją zaplanowane na środę sekcje zwłok kobiety i dziecka. Jak podaje lokalny portal, zarówno kobieta, jak i noworodek nie posiadali zewnętrznych, widocznych śladów obrażeń.

RadioZET.pl/ Dziennik Łódzki