Bochenek: za rządów PO będziemy mieli za oknami tysiące muzułmańskich imigrantów

Redakcja
07.04.2017 09:20
Bochenek: za rządów PO będziemy mieli za oknami tysiące muzułmańskich imigrantów
fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta

- Jak będzie wyglądała Polska za czasów PO? Już teraz mogę to państwu powiedzieć - stwierdził w piątkowej rozmowie z dziennikarzami rzecznik rządu Rafał Bochenek. W jego wizji przejęcie władzy przez opozycję przyniesie nam wprowadzenie waluty euro, podwyższenie wieku emerytalnego i majstrowanie przy programie 500+. Bochenek nie omieszkał też wspomnieć "tłumów muzułmańskich imigrantów", które mielibyśmy widzieć za oknami z uwagi na przestrzeganie narzuconych przez Unię kwot.

Konferencja Rafała Bochenka i Beaty Mazurek została zorganizowana w piątek rano, przed debatą sejmową nad wnioskiem o wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło.

- Przykro, że takie awanturnictwo będzie miało miejsce na sali sejmowej - mówiła Mazurek. Rzeczniczka PiS uważa, że debata to kolejna odsłona walki po stronie opozycyjnej o prymat i pokazanie "kto jest ważniejszy". Dodaje, że to przepychanka między Ryszardem Petru a Grzegorzem Schetyną.

Wspólnie z Bochenkiem zapowiedziała, że będą "obnażać manipulację PO". 

- Przez 8 lat wmawiali Polakom, że nic się nie da. My przez 1,5 roku udowodniliśmy, że jeżeli rządzi się uczciwie i tak samo gospodaruje się pieniędzmi, to można wprowadzać realne zmiany w życiu Polaków - mówiła Mazurek.

Wypełnij PIT-a za darmo i pomóż Fundacji Radia ZET

-Chcemy, żeby Polska była krajem marzeń, żeby wszystkie grupy społeczne były równo traktowane - dodał Bochenek.

RadioZET.pl/KM