Zamknij

Rekordowa wygrana padła w Lotto. Wiemy, gdzie kupiono szczęśliwy kupon

05.10.2022 13:29

Rekordowa wygrana padła w Wielkopolsce w jednej z gier liczbowych Lotto. W Extra Premii, dodatku do Extra Pensji, szczęśliwiec zainkasował milion złotych.

Lotto
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Rekordowa suma padła w wielkopolskim Ryczywole. Szczęśliwy kupon został zakupiony w punkcie Lotto przy ul. Kościuszki 3.

Extra Premia. Rekordowa wygrana w Ryczywole. 1 mln zł dla szczęśliwca

Losowanie odbyło się w poniedziałek, 3 października. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 1, 19, 23, 33, 34 i 1. Dzięki maksymalnie zwiększonej stawce nagroda wyniosła aż 1 mln zł.

"Osoba, która zagrała w Ekstra Pensję z Ekstra Premią, sama wytypowała liczby i dziesięciokrotnie zwiększyła stawkę zawieranego zakładu" - poinformowali przedstawiciele organizatora gier liczbowych.

Główna wygrana w Ekstra Premii to 100 000 zł wypłacane od razu, ale dzięki wyborowi gry ze stawką x 10, wczorajsza wygrana to aż 1 000 000 zł! Jest to maksymalna wygrana, jaką można uzyskać w dodatku Ekstra Premia.

Przedstawiciele Totalizatora

Jak przypomina "Głos Wielkopolski", to nie pierwsza tak wysoka suma zainkasowana w tym regionie. W 2014 roku w Obornikach padła "szóstka" w Lotto, która oznaczała 2 360 546,80 zł dla szczęśliwca.

Kupon zakupiono wówczas w nieistniejącym już markecie Piotr i Paweł przy ul. Czarnkowskiej, a jego właściciel skreślił liczby osobiście i wysłał kilka zakładów.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Lotto/"Głos Wielkopolski"