Zamknij

Rekordowy wynik serwisów Grupy Eurozet

13.05.2021 12:36
Rekordowy wynik serwisów Grupy Eurozet
fot. Radio Zet

Kwiecień okazał się rekordowym miesiącem dla serwisów internetowych Grupy Eurozet. Jak wynika z przeprowadzonego w kwietniu badania Mediapanel, historyczne rezultaty uzyskał też sam portal Radiozet.pl.

Serwisy Grupy Eurozet - Radiozet.pl, Antyradio.pl, Chillizet.pl, Meloradio.pl i Planeta.pl - zanotowały w kwietniu łącznie 13,5 mln RU, co oznacza wzrost liczby realnych użytkowników względem poprzedniego roku o 29%. 

W kwietniowym zestawieniu największych wydawców internetowych w Polsce Grupa Eurozet online uplasowała się na 14. pozycji pod względem liczby realnych użytkowników, zajmując jednocześnie 1. miejsce pośród grup radiowych.

mediapanel-1
fot.

Najlepszy wynik Radiozet.pl

Z kolei portal Radiozet.pl odwiedziło w kwietniu rekordowe 13,1 mln realnych użytkowników. Rok do roku oznacza to wzrost o 46%. To najlepszy wynik w historii portalu, który plasuje go tym samym na 11. pozycji w zestawieniu największych domen w Polsce.

Jeszcze lepiej sytuacja wygląda w rankingu TOP domen na urządzenia mobilne, w którym portal Grupy Eurozet zajął wysokie 8. miejsce.

mediapanel-2
fot.
mediapanel-3
fot.

Dziękujemy za zaufanie!

Źródło: Mediapanel, kwiecień 2021