Magdalena Żuk nie żyje. Rodzina wydała oświadczenie

04.05.2017 12:47

Tragiczna śmierć 27-letniej Magdaleny Żuk nie schodzi z pierwszych stron portali internetowych. Polacy zastanawiają się, co mogło być przyczyną zgonu dziewczyny. Teraz oświadczenie wydali jej rodzice.

Magdalena Żuk nie żyje. Rodzina wydała oświadczenie fot. Facebook

Rodzice Magdaleny przekazali oświadczenie Wirtualnej Polsce. Przedstawili w nim przebieg wydarzeń ze swojej perspektywy.

"Magda – zawsze uśmiechnięta, twardo i odważnie stąpająca po ziemi dwudziestosiedmioletnia dziewczyna. Pełna życia i pasji, ciekawa świata. Z zamiarem zrobienia urodzinowego prezentu niespodzianki swojemu chłopakowi, wykupiła wycieczkę zagraniczną do Marsa Alam w Egipcie" – czytamy w tekście.

"Niestety brak wymaganego półrocznego okresu ważności dokumentów uniemożliwia mu wylot. Wielkie rozczarowanie z powodu nieudanej niespodzianki oraz przemęczenie pracą wpłynęły na jej decyzję o samodzielnym wylocie. Przylatuje do Egiptu 26.04.2017 r. o godzinie 1:00. Następnie dociera do hotelu, gdzie kontaktuje się z partnerem, przyjaciółką" – wyjaśniają.

Rodzina prosi też o uszanowanie tego trudnego czasu i zostawienie przestrzeni do przeżywania żałoby.

"W wyniku splotu niekorzystnych zdarzeń, w których prowadzone jest śledztwo, rodzina oraz najbliżsi Magdy nie udzielają jakichkolwiek informacji na temat zaistniałego zdarzenia, do czasu zakończenia wszelkich czynności, mających na celu rzetelne wyjaśnienie sprawy. Wszyscy jesteśmy pogrążeni w żałobie, gdyż strata jaką ponieśliśmy jest niewyobrażalna oraz na zawsze odmieniła nasze życia. Dlatego też prosimy o uszanowanie tego szczególnie ciężkiego dla rodziny czasu" – komunikują.

27-letnia Magdalena Żuk zmarła w szpitalu w egipskim kurorcie Hurghada w niedzielę 30 kwietnia. 

RadioZET.pl/WP.pl/KM

Oceń