Zamknij

Magdalena Żuk nie żyje. Rodzina wydała oświadczenie

Redakcja
04.05.2017 12:47
Magdalena Żuk nie żyje. Rodzina wydała oświadczenie
fot. Facebook

Tragiczna śmierć 27-letniej Magdaleny Żuk nie schodzi z pierwszych stron portali internetowych. Polacy zastanawiają się, co mogło być przyczyną zgonu dziewczyny. Teraz oświadczenie wydali jej rodzice.

Rodzice Magdaleny przekazali oświadczenie Wirtualnej Polsce. Przedstawili w nim przebieg wydarzeń ze swojej perspektywy.

Zobacz także

"Magda – zawsze uśmiechnięta, twardo i odważnie stąpająca po ziemi dwudziestosiedmioletnia dziewczyna. Pełna życia i pasji, ciekawa świata. Z zamiarem zrobienia urodzinowego prezentu niespodzianki swojemu chłopakowi, wykupiła wycieczkę zagraniczną do Marsa Alam w Egipcie" – czytamy w tekście.

"Niestety brak wymaganego półrocznego okresu ważności dokumentów uniemożliwia mu wylot. Wielkie rozczarowanie z powodu nieudanej niespodzianki oraz przemęczenie pracą wpłynęły na jej decyzję o samodzielnym wylocie. Przylatuje do Egiptu 26.04.2017 r. o godzinie 1:00. Następnie dociera do hotelu, gdzie kontaktuje się z partnerem, przyjaciółką" – wyjaśniają.

Zobacz także

Rodzina prosi też o uszanowanie tego trudnego czasu i zostawienie przestrzeni do przeżywania żałoby.

"W wyniku splotu niekorzystnych zdarzeń, w których prowadzone jest śledztwo, rodzina oraz najbliżsi Magdy nie udzielają jakichkolwiek informacji na temat zaistniałego zdarzenia, do czasu zakończenia wszelkich czynności, mających na celu rzetelne wyjaśnienie sprawy. Wszyscy jesteśmy pogrążeni w żałobie, gdyż strata jaką ponieśliśmy jest niewyobrażalna oraz na zawsze odmieniła nasze życia. Dlatego też prosimy o uszanowanie tego szczególnie ciężkiego dla rodziny czasu" – komunikują.

Zobacz także

27-letnia Magdalena Żuk zmarła w szpitalu w egipskim kurorcie Hurghada w niedzielę 30 kwietnia. 

RadioZET.pl/WP.pl/KM