Roksana zaginęła dwa dni po ślubie. 24-latki szuka zrozpaczony mąż

Redakcja
06.12.2018 13:32
Roksana zaginęła dwa dni po ślubie. 24-latki szuka zrozpaczony mąż
fot. Facebook

Zaginęła Roksana Rakowska. 24-latka wyszła z domu w Skarszewach 3 grudnia i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim oraz policjanci ze Skarszew poszukują Roksanę Rakowską, która zaginęła przed południem 3 grudnia 2018 roku.

24-letnia mieszkanka gminy Skarszewy wyszła z domu i wsiadła do czerwonego Volkswagena Golfa IV o początkowym wyróżniku tablic rejestracyjnych PZL, którym odjechała w nieznanym kierunku. Zaginiona do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną.   

fot
fot. Policja

Zaginęła Roksana Rakowska

Jak podaje portal kryminalnapolska.pl, 24-latka w dniu zaginięcia miała załatwić sprawy urzędowe związane z zawartym dwa dni wcześniej małżeństwem. 

Roksana Rakowska ma około 160-170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała, włosy długie proste w kolorze ciemnego blondu, niebieskie oczy, twarz owalna, uszy średnie, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 24-latki proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim, pod nr tel. /58/ 737-03-55, Posterunkiem Policji w Skarszewach nr tel. /58/ 588-24-07 lub z najbliższą jednostką policji telefon alarmowy 112.

RadioZET.pl/DG