Zamknij
Wypadek w Romanowie
4 Zobacz galerię
fot. PSP Maków Mazowiecki

Wypadek w Romanowie zakończył się śmiercią czterech nastolatków. Młode osoby w wieku od 16 do 18 lat spłonęły w samochodzie, który uderzył w drzewo. Sekcja zwłok nie pozwoliła na identyfikację ciał ofiar.

Do wypadku w miejscowości  Romanowo na Mazowszu doszło w nocy z 15 na 16 października. Samochodem osobowym marki audi podróżowały cztery młode osoby. Jak ustalili śledczy, kierujący pojazdem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze prowadzącej do Makowa Mazowieckiego. Zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Auto zapaliło się i spłonęło całkowicie. 

Wypadek w Romanowie. Sekcja zwłok nie pozwoliła na identyfikację ofiar

Ofiary wypadku to 18-letni Kacper R., jego brat 16-letni Jakub R., 17-letni Marcin D. oraz 18-letni Daniel P., do którego należało auto. Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu, która nadzoruje śledztwo, wciąż nie wie, kto kierował samochodem.

W poniedziałek (18 października) odbyła się sekcja zwłok nastolatków. – W związku z prawie całkowitym zwęgleniem ciał nie była możliwa ich identyfikacja – przekazała w rozmowie z TVP Info prokurator Edyta Łukasiewicz. Śledczy zabezpieczyli materiał genetyczny, który będzie przedmiotem dalszych badań.

RadioZET.pl/PAP/TVP Info