Zamknij
Romanowo, cztery osoby zginęły w wypadku
fot. PAP/PSP Maków Mazowiecki

Cztery osoby zginęły w koszmarnym wypadku drogowym, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Romanowo na Mazowszu. Pojazd wypadł z drogi, uderzył w drzewo i spłonął.

Wypadek w miejscowości Romanowo w powiecie makowskim. Do tragedii doszło około godziny 3 nad ranem. "Nie żyją cztery osoby" - potwierdziła w rozmowie z PAP oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim asp. Monika Winnik.

Jak wyjaśniła policjantka, ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowe audi poruszało się ze zbyt wielką prędkością.

Romanowo. Cztery osoby zginęły w wypadku. Auto spłonęło

- Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pojazd zapalił się i spłonął całkowicie – przekazała asp. Winnik.

W wypadku zginęły wszystkie osoby jadące pojazdem. Policjantka zaznaczyła, że ofiarami są młode osoby – miały od 15 do 18 lat. – Jesteśmy w trakcie ustalania tożsamości – poinformowała oficer prasowa.

Droga jest już przejezdna. – Na miejscu trwały czynności przeprowadzane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu. W tej chwili ustalamy przyczyny wypadku i ustalamy tożsamość osób podróżujących pojazdem – przekazała asp. Winnik.

RadioZET.pl/PAP - Marta Stańczyk