Zamknij

Rozpędzone BMW wybiło dziurę w budynku. Nie żyje młody kierowca

24.11.2020 21:31
BMW Januszkowice
fot. Facebook.com/Ochotnicza Straż Pożarna Szczodre

Wypadek w miejscowości Januszkowice pod Wrocławiem zakończył się śmiercią 25-letniego kierowcy. Rozpędzone BMW wjechało w ścianę budynku. 

Do tragicznego wypadku w miejscowości Januszkowice w województwie dolnośląskim doszło w miniony weekend. Jak podaje ''Gazeta Wrocławska'', młody kierowca BMW najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ścianę przydrożnego budynku. 25-latek został zakleszczony we wraku pojazdu. W akcji ratunkowej brali udział strażacy z OSP Szczodre. Na Facebooku opublikowali dramatyczne zdjęcia z miejsca wypadku.

''Po przyjeździe na miejsce, jako pierwszy podmiot ratowniczy, zabezpieczyliśmy i oświetliliśmy miejsce zdarzenia oraz przystąpiliśmy do wykonywania dostępu do poszkodowanego, u którego nasz ratownik stwierdził brak funkcji życiowych'' - czytamy na profilu OSP Szczodre. Strażacy rozpoczęli  resuscytację krążeniowo-oddechową z wykorzystaniem worka samorozprężalnego i defibrylatora AED. ''Po ewakuacji rannego, kontynuowano czynności resuscytacyjne do przyjazdu karetki. Niestety poszkodowanego nie udało się uratować. Przybyły na miejsce ZRM stwierdził zgon'' - poinformowali strażacy.

Zobacz także

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl