Zamknij

50-latek chciał wykorzystać małoletnią. Ojciec zobaczył go nago z córką

11.07.2020 11:27
Ruda Śląska pedofilia
fot. EAST NEWS

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który miał molestować seksualnie nieletnią dziewczynę. Ojciec ofiary zeznał mundurowym, że zastał go nagiego ze swoim dzieckiem. Podejrzany o pedofilię został tymczasowo aresztowany, grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Policja i prokuratura oskarża 50-latka o pedofilię. Śląska Policja podaje, że mężczyzna został zatrzymany po tym, jak ojciec małoletniej zobaczył go nago z córką.

Pedofil osaczył dziecko, spoufalając się z dziewczynką w wyrafinowany sposób.

Zwabił dziewczynkę do mieszkania, kusił słodyczami

Mężczyzna zwabił dziewczynkę do swojego mieszkania, częstując ją słodyczami. Prosił, żeby nikomu nie mówiła o tym, co dzieje się w mieszkaniu. Na szczęście czujne koleżanki powiadomiły ojca dziewczynki, że poszła do mieszkania sąsiada i nie wychodzi z niego

- przekazała Śląska Policja.

Zobacz także

Materiał dowodowy policja przekazała już prokuratorowi, który przedstawił 50-latkowi zarzut dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia.

Sąd zgodził się z wnioskiem śledczych o tymczasowy areszt podejrzanego (na dwa miesiące). Grozi mu od 2 do nawet 12 lat więzienia. Mężczyzna może mieć kolejne kłopoty – mundurowi ustalają, czy ofiar przemocy seksualnej nie było więcej. 

Zobacz także

RadioZET.pl/