Zamknij

Znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc w identyfikacji [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Redakcja
19.02.2019 17:56
Znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc w identyfikacji [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]
fot. Śląska policja

W Rudzie Śląskiej odnaleziono zwłoki mężczyzny. Dramatycznego odkrycia dokonał przypadkowy przechodzień. Śledczy do tej pory nie ustalili tożsamości mężczyzny. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Policja w Rudzie Śląskiej zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione w 14 lutego 2019 roku przez przypadkowego przechodnia.

Ciało mężczyzny znajdowało się w rejonie nieużytków i terenów zielonych przy ulicy Karola Goduli w Rudzie Śląskiej. W jego ubraniu nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie danych personalnych.

Rysopis odnalezionego mężczyzny: Osoba odnaleziona to mężczyzna w wieku około 40-50 lat, wzrostu około 165cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, uszy duże, na twarzy kilkudniowy zarost.

Cechy szczególne odnalezionego mężczyzny: Znakiem szczególnym ujawnionym u odnalezionego mężczyzny jest kolorowy tatuaż na klatce piersiowej po prawej stronie przedstawiający lwa, na prawym ramieniu tatuaż tribal.

Opis ubioru: Czarne buty do kostek, zapinane na zamek, spodnie koloru ciemnego, brązowy wełniany sweter, biała koszula.

Ruda Śląska: Znaleziono zwłoki mężczyzny [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji należy kierować do Funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KMP Ruda Śląska pod numerami telefonu: +48 32 244 9 200/255, +48 32 244 9 382 lub 112.

RadioZET.pl/DG