Zamknij

Nie żyje 27-latka, mężczyzna jest w ciężkim stanie. Na miejscu śmigłowiec LPR

30.07.2020 16:21
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Grabowski Foto/Shutterstock

Rudowo. Nie żyje 27-letnia kobieta, mężczyzna został zabrany śmigłowcem LPR i trafił do szpitala w ciężkim stanie - donoszą lokalne media. Do tragedii doszło w środę po południu.

Dramatyczny wypadek miał miejsce w środę, w godzinach popołudniowych. Jak donosi portal Petronews.pl, do tragedii doszło w gminie Bielska niedaleko Płocka (województwo mazowieckie).

W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 27-letnia kobieta. Z kolei mężczyzna, który podróżował pojazdem jako pasażer, jest w ciężkim stanie.

Jak informują lokalne media, został on zabrany przez helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i trafił do szpitala.

Wypadek niedaleko Płocka. Nie żyje 17-latka, mężczyzna w krytycznym stanie trafił do szpitala

Po godzinie 16.00 w miejscowości Rudowo doszło do wypadku, w którym śmierć poniosła 27-letnia pasażerka pojazdu, natomiast pasażer został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala

- przekazała w rozmowie z portalem Marta Lewandowska z policji w Płocku.

Zobacz także

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca samochodu marki Citroen "na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo". "Jak informuje nasza czytelniczka, w miejscu zdarzenia jezdnia jest wyboista, ma nierówną nawierzchnię - przy większej prędkości łatwo wypaść z drogi..." - czytamy z kolei w relacji lokalnego portalu.

Zobacz także

Do sieci trafił film z akcji ratowniczej.

Zobacz także

Po wypadku ruch w tym miejscu był ograniczony, policjanci zabezpieczali zaś wszelkie ślady tragedii.

RadioZET.pl/Petronews.pl