Zamknij

PiS rusza z kolejnymi billboardami

Redakcja
03.09.2018 14:17
PiS rusza z kolejnymi billboardami
fot. PAP

Pod hasłem „Dotrzymujemy słowa w rządzie. Dotrzymamy w samorządzie” rozpoczęła się w poniedziałek kolejna akcja billboardowa PiS. Na billboardach widnieją hasła programowe, które PiS zaprezentowało w niedzielę na tzw. PiS-busach.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

„PiS-busy” są niebieskie; widnieją na nich biało-czerwone barwy polskiej flagi. Jest także logo Prawa i Sprawiedliwości (charakterystyczny orzeł w koronie), a także liczne hasła programowe partii, m.in. „Rodzina 500+”, „Dostępność+”, „Mieszkanie+”, „300 dla ucznia”, „Obniżenie wieku emerytalnego”, „Drogi lokalne”, „Wyższa stawka godzinowa”, „Mała firma, mały ZUS”, „Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie”.

Zobacz także

W tej samej stylistyce utrzymane są billboardy, które, jak poinformował w poniedziałek na Twitterze szef sztabu PiS Tomasz Poręba, zawisną w kraju w ramach nowej akcji. Po lewej stronie billboardu widnieją hasła programowe, po prawej – duży napis „Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie!”.

„Wiarygodność. Skuteczność. Dotrzymywanie słowa. To marka, znak firmowy @pisorgpl Od dziś ruszamy z kolejną akcją billboardową: Dotrzymujemy słowa w rządzie. Dotrzymamy w samorządzie!” – napisał na Twitterze Tomasz Poręba, udostępniając projekt billboardu.

Zobacz także

O tym, że PiS przygotowało specjalne kampanijne „PiS-busy”, poinformował w niedzielę szef Komitetu Wykonawczego partii Krzysztof Sobolewski. Zaraz po konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości premier Mateusz Morawiecki udał się takim autobusem do Łowicza. Szef rządu od tej wizyty rozpoczął objazd po Polsce, w trakcie którego politycy partii będą promować program PiS na wybory samorządowe.

RadioZET.pl/PAP/BM