Zamknij

Rutkowski chwali się, że odkrył aferę dubajską. Zwołał konferencję

Redakcja
07.06.2018 15:41
Rutkowski Dubaj
fot. Archiwum RadioZET.pl

Krzysztof Rutowski zwołał konferencję prasową, na której ogłosił, że m.in. była wicemiss Polonia zajmowała się stręczycielstwem, a córka znanego gitarzysty dostarczała modelki na imprezy w Dubaju. Problem w tym, że powyższe ustalenia dawno temu zostały już zaprezentowane przez prokuraturę.

Joanna i Danuta B. od 2006 roku pod szyldem agencji hostess i modelek ukrywały swój biznes, polegający na wysyłaniu z Polski atrakcyjnych młodych kobiet na imprezy w Dubaju. Modelki i fotomodelki miały tam świadczyć różnego rodzaju usługi seksualne,

Polskie modelki wysyłane do Dubaju

Dziennikarz Piotr Krysiak na podstawie stenogramów napisał nawet książkę „Dziewczyny z Dubaju”, której nakład rozszedł się w zaledwie trzy dni. Możliwe, że jeden z egzemplarzy trafił w ręce popularnego byłego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który postanowił zwołać konferencję prasową.

Rutkowski o aferze dubajskiej

Rutkowski na konferencji podzielił się swoją wiedzą na temat „afery dubajskiej”, jednak ku zdziwieniu zebranych to, o czym mówił, ludzie śledzący ten temat, wiedzieli od dawna. Fakt, że córka znanego gitarzysty, prowadziła biznes polegający na stręczeniu zagranicznym biznesmenom polskich modelek, był znany już pięć lat temu.

Zobacz także

RadioZET.pl/strz