Zamknij

Tragedia w Rybniku. Mężczyzna skoczył z 10. piętra

Redakcja
03.09.2018 14:27
Rybnik
fot. Google Maps

Pod blokiem niedaleko centrum Rybnika ujawniono zwłoki młodego mężczyzny. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo skacząc z balkonu na 10 piętrze. Rybniccy śledczy zabezpieczyli jego auto zaparkowane na osiedlu. Możliwe, że samochód uczestniczył wcześniej w wypadku.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do tragicznego zdarzenia doszło w minioną sobotę nad ranem. Dyżurny rybnickiej policji otrzymał zgłoszenie o samobójstwie na osiedlu niedaleko centrum miasta. Policjanci znaleźli pod blokiem ciało młodego mężczyzny.

Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, którzy potwierdzili zgon 26-latka. Obecna na miejscu prokurator zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok.

Rybnik. Mężczyzna skoczył z okna 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna skoczył z balkonu na 10 piętrze. Niedaleko bloku było zaparkowane auto denata. Miało uszkodzony przód. Najprawdopodobniej to właśnie tym samochodem została potrącona kobieta. Do zdarzenia doszło chwilę wcześniej na parkingu przy rybnickim sklepie. 40-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Zobacz także

W tej sprawie wszczęto śledztwo. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności, które pozwolą wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

RadioZET.pl/DG