Zamknij

Kobieta w BMW demolowała stację, policja była bezradna: Ku**a, w opony strzelaj

28.02.2021 12:29
Kobieta w BMW demolowała stację w Rymaniu
fot. Facebook.com/Stoją Stargard

37-latka w BMW demolowała jedną ze stacji benzynowych w Rymaniu. Policjanci oddali strzały w stronę auta, ale kobiecie udało się odjechać z miejsca zdarzenia. ''Całe szczęście z kobietami policja radzi sobie lepiej'' - kpią internauci. 

Do zdarzenia na stacji paliw Orlen w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim doszło w nocy z 27 na 28 lutego. Z niewiadomych przyczyn 37-latka kierująca samochodem BMW cofnęła, po czym dodając gazu wjechała z całym impetem na teren sklepu stacji benzynowej. Następnie wycofała i zaczęła uciekać.

Na miejscu byli już wcześniej wezwani policjanci. Funkcjonariusze biegali za samochodem, oddali strzały w stronę w BMW, ale nie zdołali zatrzymać kobiety. Nagranie z interwencji policji pojawiło się w mediach społecznościowych (uwaga, wideo zawiera wulgaryzmy). 

- Zostaw ten samochód. Prąd wyciągaj, ku**a, w opony strzelaj. Strzelaj w opony! [...] W instrybutor ku**a nie strzel. Podbiegnij do niej człowieku - słyszymy na nagraniu.

Rymań. Kobieta wjechała BMW w budynek stacji paliw. Nikt nie ucierpiał

37-latka odjechała ze stacji, ale po kilku kilometrach została ujęta i przewieziona na komisariat w Kołobrzegu. Jak przekazała rzeczniczka KWP w Szczecinie, nikt nie ucierpiał. - Będziemy ustalali - na podstawie zeznań świadków - co mogło doprowadzić do tak drastycznego zachowania - dodała.

Badanie na zawartość alkoholu w chwili zatrzymania wykazało u kobiety negatywny wynik. Została jej pobrana krew, aby sprawdzić, czy nie była pod wpływem innego środka odurzającego. - Wstępne relacje świadków wskazują na to, że zachowanie kobiety było mocno irracjonalne, była w stanie silnego wzburzenia, co może wskazywać na to, że zażywała jakieś środki, które mogły wpływać na jej kondycję psychiczną - powiedziała rzeczniczka.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku 

RadioZET.pl/PAP