Zamknij

TYLKO U NAS: Rzekoma kochanka posła Pięty szukała pracy w Kancelarii Prezydenta

Redakcja
02.06.2018 14:53
Stanisław Pięta
fot. Radio ZET

Bohaterka opisywanego przez "Fakt" romansu z posłem PIS, szukała pracy w Kancelarii Prezydenta. Korespondowała w tej sprawie z jednym z urzędników kancelarii - ustaliło Radio ZET.  Izabela P. zarzuca konserwatywnemu politykowi Stanisławowi Pięcie, że ten ją uwiódł, mamił obietnicami założenia z nią rodziny i załatwieniem pracy w spółkach skarbu państwa a następnie porzucił.  

Chcesz czytać częściej takie artykułu? Dołącz do grupy dla rodziców na Facebooku

Korespondencję przerwano natychmiast po tym, jak przeczytano wpisy Pani Izabeli w mediach społecznościowych - zapewnia Radio ZET osoba zbliżona do Kancelarii Prezydenta i podkreśla, że nie było później żadnych kontaktów.

Kobieta wielokrotnie dawała wyraz swojej fascynacji i uwielbienia dla Andrzeja Dudy. Na Facebokoowym profilu Pani Izabeli widnieje mnóstwo zdjęć z kandydatem na prezydenta. Brała udział jako wolontariuszka w spotkaniach Andrzeja Dudy a nawet trafiła do Dudabusa. Miało się to stać dzięki posłowi PIS Marcinowi Horale. Ten tłumaczy, że po prostu w trakcie kampanii musiał szybko znaleźć 30-tu wolontariuszy PISu i nie mógł przewidzieć co jedna z tych osób będzie robić za 3 lata. 

Zobacz także

Izabela P. to modelka występująca pod pseudonimem "Czarna Pantera " oraz współpracowniczka "Tygodnika Solidarność". Pojawiała się również w Telewizji Republika, gdzie przedstawiano ją jako "politologa i aktywistkę społeczną". Twierdzi, że w czasie romansu poseł Stanisław Pięta obiecywał jej załatwienie pracy w PKN Orlen. 

RadioZET.pl/Mariusz Gierszewski