Zamknij

Duża akcja policji w Rzeszowie. Pod blokiem znaleziono ciało kobiety

10.12.2021 11:46

Pod jednym z bloków w Rzeszowie znaleziono ciało kobiety. Podejrzany o zabójstwo 42-letni mężczyzna uciekł. Policja zorganizowała obławę, w którą zaangażowano m.in. przewodnika z psem tropiącym. Funkcjonariuszom ostatecznie udało się aresztować 42-latka.

Policja
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/zdjęcie ilustracyjne

Ciało kobiety z ranami klatki piersiowej znaleziono przy ulicy Chudeckiej w Rzeszowie. Mimo udzielonej pomocy, jej życia nie udało się uratować. 

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo odjechał z miejsca samochodem marki Audi. Na ulicy Wadowickiej porzucił auto i uciekł pieszo.

Rzeszów. Pod blokiem znaleziono ciało kobiety 

Policja zorganizowała na ulicach miasta obławę. W akcję zaangażowano przewodnika z psem tropiącym. Około godz. 9, na ulicy Krakowskiej, policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 

W miejscu odnalezienia zwłok kobiety pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Po