Zamknij

Zuzia nie żyje, jej mama opublikowała wzruszający wpis. "Tańcz tam na górze, nagrywaj tik toki"

27.01.2022 14:23
Zuzia
fot. Facebook

11-letnia Zuzia, która zatruła się tlenkiem węgla, zmarła w szpitalu w Rzeszowie. Matka dziewczynki pożegnała ją we wzruszającym wpisie. “Zuzia wniosła więcej do tego świata niż niejedna osoba dorosła. Żegnamy Cię córeczko, tańcz tam na górze, nagrywaj tik toki i opiekuj się nami” - napisała.

11-letnia dziewczynka w poniedziałek ok. godz. 21 straciła przytomność podczas kąpieli w swoim mieszkaniu przy ul. Ruczki w Kolbuszowej na Podkarpaciu. “Z relacji matki wynikało, że kiedy córka się kąpała, kobieta rozmawiała przez telefon. Zaniepokojona brakiem odgłosów z łazienki, weszła do pomieszczenia i znalazła nieprzytomną dziewczynkę” - przekazała kolbuszowska policja.

Kobieta wezwała pomoc i rozpoczęła reanimację, którą po przyjeździe kontynuowali ratownicy medyczni. Udało im się przywrócić funkcje życiowe dziewczynki.

Rzeszów. Nie żyje 11-letnia Zuzia. Zatruła się tlenkiem węgla

Woda była podgrzewana piecykiem gazowym. Wezwani na miejsce strażacy stwierdzili podwyższone stężenie tlenku węgla w mieszkaniu.

W domu było jeszcze 14-letnie dziecko i trzymiesięczne niemowlę, ale nic im się nie stało. Natomiast 11-latka trafiła do szpitala w Rzeszowie. Niestety w czwartek dziewczynka zmarła. 

“Kochani, 11 lat temu Bóg dał nam najwspanialszą osobę na świecie, dzisiaj postanowił nam ją zabrać. Może ma jakiś plan wobec niej? Oby. Dziękuję za każde wsparcie, modlitwę, za wszystko. Pomimo tylko 11 lat, Zuzia wniosła więcej do tego świata niż niejedna osoba dorosła. Żegnamy Cię córeczko, tańcz tam na górze, nagrywaj tik toki i opiekuj się nami” - napisała matka dziewczynki w mediach społecznościowych. 

Śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. - Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny pomieszczenia łazienki. W sprawie trwają dalsze czynności - przekazała podkarpacka policja.

RadioZET.pl

C