Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tragedia na przejeździe kolejowym. Zginęli narzeczeni

22.12.2018 11:49
xxx wiadomosci

Dwie osoby zginęły, a trzecia po reanimacji trafiła do szpitala po tragicznym wypadku na przejeździe kolejowym w Rzeszowie. Jak ustalił ''Fakt'', ofiary wypadku to 27-latek i 19-latka, którzy byli zaręczeni. 

Tragedia na przejeździe kolejowym. Zginęli narzeczeni fot. PAP

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do wypadku doszło w środę po południu na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Rzeszowie na ul. Warszawskiej. Samochód zderzył się z pociągiem relacji Rzeszów - Stalowa Wola.

Samochodem podróżowały trzy osoby, z których jedna zginęła na miejscu, a druga zmarła w drodze do szpitala. Trzecia po reanimacji na miejscu wypadku trafiła do szpitala. Dziennikarze ''Faktu'' dotarli do znajomych 19-letniej Aleksandry i 27-letniego Józefa. 

 - On pracował, ona kończyła technikum logistyczne. Józio był bardzo odpowiedzialny, czuły i opiekuńczy. We wszystkim Olę wspierał. Oboje nosili takie same nazwiska. To była zwykła zbieżność. Śmialiśmy się, że po ślubie każdy zostanie przy swoim - mówiła znajoma Aleksandry. - Byli w sobie tacy zakochani i tacy szczęśliwi. Zaręczyli się, planowali wspólną przyszłość - dodała. 

- Uderzenie było tak silne, że samochód został przepchnięty przez pociąg na odległość około 150 metrów – mówił tuż po wypadku mł. bryg. Marcin Betleja z podkarpackiej straży pożarnej. Strażacy, aby ewakuować poszkodowanych z wraku samochodu, musieli rozcinać karoserię.

Tragedia na przejeździe kolejowym w Rzeszowie: 

RadioZET.pl/Fakt/DG 

Oceń