Zamknij

Zwłoki 47-letniej kobiety pod blokiem. Kilka metrów dalej leżał nóż kuchenny

10.12.2021 15:15

Zwłoki 47-letniej kobiety znaleziono ok. godz. 6.40 w piątek pomiędzy blokami mieszkalnymi w Rzeszowie. Na jej ciele znajdowało się kilka ran kłutych – poinformował prokurator rejonowy dla miasta Rzeszowa Wojciech Przybyło.

zwłoki kobiety pod blokiem
fot. Shutterstock

W Rzeszowie znaleziono zwłoki 47-letnie kobiety. Jak zaznaczył prokurator rejonowy dla miasta Rzeszowa Wojciech Przybyło, "zaniepokojeni sąsiedzi, którzy słyszeli wołanie o pomoc zaalarmowali służby". Z miejsca zdarzenia – dowiadujemy się z komunikatu prokuratora - "odjechał samochód marki audi, którym prawdopodobnie poruszał się sprawca".

"Uszkodzony samochód ujawniono następnie przy ul. Wadowickiej w Rzeszowie. Po drodze mężczyzna spowodował kolizję uszkadzając ogrodzenie posesji. Mężczyznę zatrzymano przy ul. Krakowskiej około godziny 09.00. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec Rzeszowa" – przekazała prokuratura.

Zwłoki 47-latki przed blokiem. Miała kilka ran kłutych

W jej ocenie, "prawdopodobnym narzędziem był nóż kuchenny, który z widocznymi plamami ujawniono kilka metrów od miejsca znalezienia zwłok". Na miejscu trwają nadal czynności nadzorowane przez prokuratora, zabezpieczono liczne ślady, w tym traseologiczne i biologiczne. Zabezpieczono również samochód którym poruszał się mężczyzna.

Prokurator dodał, że "na chwilę obecną trwają przesłuchania świadków i członków najbliższej rodziny zmarłej".

Na sobotę zaplanowana została sekcja zwłok. - W zależności od jej wyników zostaną podjęte decyzje co do zasadności przedstawienia zatrzymanemu zarzutów – zauważył prokurator rejonowy dla miasta Rzeszowa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Alfred Kyc (PAP)