SE: Doda zbierała haki na byłych? NOWE FAKTY w sprawie

Redakcja
01.12.2017 11:11
SE: Doda zbierała haki na byłych? NOWE FAKTY w sprawie
fot. East News

Rozwija się śledztwo dotyczące piosenkarki Dody. Prokuratura jest w posiadaniu nagrań, które policja zabezpieczyła w domu artystki. O sprawie informuje "Super Express".

Policja przejęła w domu Dody duże pudło wypełnione nośnikami USB. Znajdują się na nich filmiki rejestrujące rozmowy i kłótnie. 

- W toku przeszukania zabezpieczono nośniki elektroniczne, które zostaną poddane analizie - potwierdza stołeczny prokurator Łukasz Łapczyński w rozmowie z "Super Expressem". 

Gazeta podaje, że wiele osób spekuluje na temat zawartości nagrań. Ma przewijać się wersja o sekstaśmach. W artykule czytamy też o tym, że piosenkarka miała "zbierać haki" na swoich byłych.

Zobacz także

– U pani Doroty został zatrzymany jeden pendrive fabrycznie zapakowany, 4–5 starych telefonów, rejestrator video, tablet. Ja wiem, że elektroniczne dowody w tej sprawie mogłyby być ciekawe, ale myślę, że prócz starych zdjęć nic tam nie ma... – skomentował w rozmowie z "Super Expressem" Adam Gomuła, prawnik wokalistki.

Prokuratura postawiła piosenkarce zarzut współuczestnictwa w szantażowaniu byłego narzeczonego Emila Haidara. Za to może grozić nawet 5 lat więzienia.

RadioZET.pl/Super Express/KM