Zamknij

Trafiła na SOR w Zawierciu. Paulina walczy o życie. Ruszyła zbiórka pieniędzy

02.04.2019 12:22
Trafiła na SOR w Zawierciu. Paulina walczy o życie. Ruszyła zbiórka pieniędzy
fot. Facebook.com

Paulina trafiła na SOR w Zawierciu z mocnym bólem głowy. Na pomoc lekarza musiała czekać kilka godzin. 21-latka przeszła udar mózgu. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W Szpitalu Powiatowym w Zawierciu ciężarna 21-latka została przeniesiona z SOR na pododdział udarowy dopiero wtedy, gdy jej stan bardzo się pogorszył. 

Jęczała, wyła, naprężała się, próbowała usiąść. Nie było z nią kontaktu, oko tylko otwierała jedno. Trzymałem ją za rękę, próbowałem uspokoić. Podszedłem do pielęgniarza: człowieku, zróbcie coś, bo ona cierpi. On mówi, że mają związane ręce, bo ona jest w ciąży. Klikali coś w komputerze, że nie mają wyników potwierdzających ciążę

Partner 21-latki w rozmowie z TVN24

Paulina w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Katowicach.

Skandal na SOR w Zawierciu. Pomoc dla Pauliny 

Rodzina i bliscy Pauliny uruchomili na portalu pomagam.pl zbiórkę pieniędzy na pomoc w leczeniu i rehabilitacji 21-latki. 

''Wiemy że będzie potrzebna rehabilitacja która jest dość kosztowna,dlatego postanowiliśmy założyć to konto. Rodzina Pauliny potrzebuje pieniążków na bieżące potrzeby, chociażby na codzienne dojazdy do Katowic. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę'' - czytamy na stronie pomagam.pl.

Zbiórka na leczenie i rehabilitację Pauliny. Możesz pomóc TUTAJ

Zobacz także

RadioZET.pl/TVN24