Zamknij

Potrącił kobietę na pasach i uciekł. Policja szuka kierowcy audi

PAP
07.09.2021 14:06
potrącenie
fot. KPP Sejny

Policja w Sejnach (woj. podlaskie) poszukuje kierowcy, najprawdopodobniej samochodu marki Audi A3, który w poniedziałek wieczorem potrącił na pasach kobietę i uciekł z miejsca wypadku. Policja zwróciła się także do świadków zdarzenia o kontakt.

Do potrącenia doszło ok. godz. 20 w centrum Sejn. Na zarejestrowanym nagraniu z monitoringu widać, jak kierowca samochodu osobowego koloru srebrnego potrąca pieszą przechodzącą po przejściu dla pieszych, a następnie ucieka z miejsca zdarzenia. Kierowca w ogóle nie zatrzymał się na miejscu wypadku.

Sejny. Potrącił pieszą i uciekł. Policja apeluje do świadków wypadku

Policja udostępniła na swojej stronie nagranie, na którym widać, że auto jechało bardzo szybko. W wyniku potrącenia 61-latka trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawca jechał samochodem marki Audi A3.

Sejneńscy policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej. Na filmie można zobaczyć, że w tym samym czasie, na skrzyżowaniu, znajdował się jeden pojazd, którego kierowca także nie udzielił kobiecie pomocy.

Policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy potrącenia o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sejnach pod numerem 477153212. Informację można przekazać również, dzwoniąc na numer alarmowy 112. 

RadioZET.pl/PAP Autor: Jacek Buraczewski