Zamknij

Seks grupowy w Pałacu Kultury? Na jutro zaplanowana jest impreza swingersów

Redakcja
25.05.2018 21:36
Warsaw
fot. Shutterstock

W najbliższą sobotę 26 maja w Pałacu Kultury i Nauki ma odbyć się kontrowersyjna impreza swingersów, na której zebrani mają uprawiać seks – podaje MetroWarszawa.

Mieszczący się w Pałacu Kultury klub Mirage zorganizował nietypową imprezę. – Zapraszamy na trzecią edycję SwingUnited - największego w Polsce wydarzenia taneczno-zapoznawczo-erotycznego w klimacie swingerskim! – piszą na swojej stronie internetowej.

Swingersi w Pałacu Kultury

Cała zabawa przeszłaby bez echa, gdyby nie fakt, że zainteresowały się nią media. – Nie jestem pruderyjny, ale uważam, że w takim budynku nie powinny się odbywać tego typu wydarzenia. Sprawdzimy, czy możemy to zablokować – mówił Sebastian Wierzbicki, członek zarządu PKiN w rozmowie z Wirtualną Polską. Po kilkunastu minutach dodał jednak, że "wydarzenie nie łamie żadnych przepisów, więc może się odbyć".

Seks grupowy na imprezie w Warszawie?

Niektórych bulwersuje sprawa, że – jak podaje oficjalna strona lokalu – "na terenie klubu ma być dostępna tzw. strefa zabawowa, w której będzie można uprawiać seks". Zgodnie z założeniami, zjawić się ma to 450 par, 50 singli i 50 singielek. Cena za wejście to 69 złotych za najtańszy bilet. Opcje z rezerwacją loży i korzystania ze „strefy wystawowej” są dodatkowo płatne.

Zobacz także

RadioZET.pl/MetroWarszawa/WP.pl/strz