Zamknij

Seks na Mariackiej w Katowicach. Para kochanków przyłapana przez przechodniów

16.09.2020 12:10

Seks na ulicy Mariackiej w Katowicach. Nagranie miłosnych igraszek trafiło do mediów społecznościowych. Policja oraz straż miejska nie otrzymały zgłoszenia o niecodziennym zdarzeniu. 

Seks na Mariackiej w Katowicach
fot. Instagram screen

Para uprawiała seks na oczach przechodniów w centrum Katowic. Do niecodziennego zdarzenia na popularnej ulicy Mariackiej doszło najprawdopodobniej w niedzielę, 13 września, o poranku, tuż po zamknięciu ostatnich lokali - podaje ''Dziennik Zachodni''. Miłosne uniesienia zostały nagrane przez jednego z przechodniów, a filmik szybko trafił do mediów społecznościowych. 

Seks na Mariackiej w Katowicach. Policja nie otrzymała zgłoszenia 

Seks na Mariackiej nie został uchwycony przez katowicki ''inteligentny monitoring''. Co ciekawe, na popularnym deptaku są zainstalowane aż cztery kamery. Jak podaje ''Dziennik Zachodni'', jedna z nich znajduje się naprzeciwko lokalu, przy którym doszło do ''miłosnych igraszek''. 

- Funkcjonariusze nie są w stanie zauważyć każdego incydentu. Najwidoczniej nikt nie poczuł się również urażony tym nieobyczajnym zachowaniem, ponieważ sprawa nie została zgłoszona - powiedziała mł. asp. Agnieszka Żyłka z KMP w Katowicach.

Zobacz także

Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.   

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni