Zamknij

Para uprawiała seks na plaży w Mielnie. Policja już ukarała mężczyznę

19.07.2021 17:15

Para turystów uprawiała seks na plaży w Mielnie. Nagranie miłosnego uniesienia, które szybko zyskało popularność w sieci, trafiło już na policję. Mężczyzna został ukarany mandatem. 

Seks na plaży w Mielnie
fot. GERARD/REPORTER

Seks na plaży w Mielnie wywołał oburzenie wśród plażowiczów. Do gorszącego incydentu nad Bałtykiem doszło najprawdopodobniej w sobotę (17 lipca) wieczorem. Na nagraniu opublikowanym w sieci widać, jak bezwstydna para oddaje się miłosnym uniesieniom na plaży pełnej turystów. 

Para uprawiała seks na plaży w Mielnie. Nagranie trafiło na policję

Z dalszej części nagrania dowiadujemy się, że do pary kochanków podbiegł jeden z plażowiczów. Mężczyzna uprawiający seks został trzykrotnie uderzony klapkiem. Następnie wstał i chwiejnym krokiem, wskazującym na upojenie alkoholowe, odszedł w nieznanym kierunku. 

Zobacz także

Kom. Monika Kosiec z KMP w Koszalinie w rozmowie z ''Wirtualną Polską'' przekazała, że funkcjonariusze widzieli słynne nagranie z plaży. Mężczyzna został wylegitymowany i ukarany mandatem za nieobyczajne zachowanie. Ostatecznie trafił na izbę wytrzeźwień. 

Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana. 

RadioZET.pl/Wirtualna Polska