Zamknij

"Uprawiał seks" z ciastem. Sanepid reaguje ws. bulwersującej historii w pizzerii

21.01.2021 15:51
pizzeria
fot. Shutterstock.com

Sanepid reaguje ws. bulwersującej historii w pizzerii w Murowanej Goślinie (woj. wielkopolskie). W serwisie randkowym opublikowano wideo, na którym widać, jak pracownik "ugniatał" ciasto penisem. W lokalu przeprowadzono kontrolę.

Pracownik pizzerii w Murowanej Goślinie w Wielkopolsce zyskał popularność po tym, jak opublikował w sieci nieobyczajne wideo. Według relacji lokalnych mediów w serwisie randkowym pojawił się film, na którym widać, jak nagi mężczyzna symuluje seks z ciastem. Sprawa została nagłośniona w mediach społecznościowych.

Kontrola w pizzerii w Murowanej Goślinie. Pracownik "uprawiał seks" z ciastem

Po publikacji bulwersującego materiału w internecie w lokalu kontrolę wszczął sanepid. - W związku z tym właściciel został poproszony o wyjaśnienie, o przedstawienie nam, jakie podjął działania – poinformowała w czwartek PAP rzeczniczka prasowa Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu Cyryla Staszewska. Dodała, że "kontrola dotyczyła przede wszystkim bezpieczeństwa żywności, a nie obyczajności".

Rzeczniczka PSSE w Poznaniu przekazała, że gdyby stwierdzono naruszenie przepisów, właściciel lokalu może zostać ukarany mandatem. - W zależności od tego, czy właściciel pojawi się u nas osobiście, czy prześle nam wyjaśnienia i jaka będzie ich treść, będą podejmowane dalsze kroki - podsumowała.

Staszewska pytana, czy w kiedykolwiek w przeszłości zgłaszane były tego typu przypadki, odpowiedziała, że poznański sanepid nigdy wcześniej nie miał tego typu zgłoszeń ani nie prowadził kontroli w związku z podobnymi zdarzeniami.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP