Zamknij

Siedlce. Nastolatki znęcały się nad koleżanką. Ich sprawą zajmie się sąd

Redakcja
23.08.2018 07:59
Siedlce. 12-latka skatowana przez grupę koleżanek. Przyznały się do winy
fot. Bartosz Zakrzewski/Shutterstock

Przypalały papierosami, drapały paznokciami po szyi do krwi i poniżały w pozycji klęczącej — tak nad swoją 12-letnią koleżanką znęcała się grupa dziewczyn z Siedlec (woj. mazowieckie). Swoje sadystyczne praktyki nagrały i udostępniły w internecie. Teraz ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podaje „Super Express”, dramatyczne nagranie powstało na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Chrobrego w Siedlcach. Na trwającym minutę nagraniu widać, jak jedna z dziewczyn, klęcząc, staje się ofiarą sadystycznych praktyk swoich koleżanek.

Zobacz także

12-latka jest wyzywana, przypalana papierosami oraz drapana paznokciami do krwi po szyi.

Na krótkie nagranie zwrócili uwagę internauci, którzy nie kryli zbulwersowania treścią wideo. Szybko udało im się ustalić personalia sprawczyń, które mają od 11 do 16 lat.

Zobacz także

Nagraniem zajęli się również policjanci, którzy w środę przesłuchali dziewczyny. Grupa nastolatek, która znęcała się nad koleżanką, przyznała się do winy. W czwartek prawdopodobnie usłyszą zarzuty, a ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Według radia RDC w śledztwie zostanie najprawdopodobniej przesłuchanych więcej osób. „Nieoficjalnie wiadomo, że zarzuty mogą usłyszeć także rodzice – za groźby karalne pod adresem rozpowszechniających wideo na portalach społecznościowych” — podała rozgłośnia.

Zobacz także

RadioZET.pl/Super Express/RDC/PTD