Zamknij

Zakopał zwłoki ofiary w centrum miasta. Marek Gieracz poszukiwany listem gończym

05.06.2019 17:36
Zakopał zwłoki ofiary w centrum miasta. Marek Gieracz poszukiwany listem gończym
fot. Policja w Siemianowicach Śląskich

Marek Gieracz z Siemianowic Śląskich jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 28-latka, którego zwłoki zakopał. Został za nim wydany list gończy. Publikujemy jego wizerunek.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do zabójstwa doszło prawdopodobnie przed kilkoma dniami. Ciało 28-latka znaleziono na nieużytkach w centrum miasta. Zwłoki były zakopane. Policja nie ujawnia, w jaki sposób dowiedziała się o tej zbrodni i możliwym miejscu ukrycia ciała.

Sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie co było przyczyną śmierci 28-latka i czy w chwili zakopywania już nie żył.

Marek Gieracz poszukiwany listem gończym. Zabił i zakopał zwłoki 

Prokuratura Rejonowa w Siemianowicach Śląskich wszczęła śledztwo przeciwko podejrzanemu Markowi Gieracz urodzonemu w dniu 17 kwiecień 1964 roku. Mężczyzna nie posiada stałego miejsca zamieszkania a ostatnio przebywał w Siemianowicach Śląskich.

Może poruszać się środkami komunikacji miejskiej i posiadać niebezpieczny przedmiot.

Rysopis podejrzanego:

  • wzrost około 175 cm
  • waga ok. 75-80 kg
  • włosy krótkie
  • twarz owalna
  • liczne tatuaże na ciele umiejscowione na lewym i prawym ramieniu, prawym przedramieniu, nadgarstku lewym, podudziu prawym, lewym palcu
  • brak prawego kciuka
58-561796_g

W przypadku posiadania jakiejkolwiek wiedzy o samym podejrzanym, jak również miejscu jego ukrywania się bądź osobach mogących utrzymywać z nim kontakt, prosimy o pilne przekazanie informacji dyżurnemu siemianowickiej komendy pod numerem tel. 32 35 96 255, 32 35 96 201 bądź z najbliższą jednostką policji. Informacje można też przesłać mailowo na adres dyzurny@siemianowice.ka.policja.gov.pl.

RadioZET.pl/Policja