Zakopane zwłoki w centrum miasta. Policja poszukuje mordercy

Redakcja
02.06.2019 15:33
Zakopane zwłoki w centrum miasta. Policja poszukuje mordercy
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

W Siemianowicach Śląskich w centrum miasta znaleziono zakopane zwłoki. Mężczyzna podejrzany o zabójstwo jest na wolności. Trwa policyjna obława.  

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do dramatycznego odkrycia na terenie Siemianowic Śląskich doszło w sobotę. Ciało ofiary zostało znaleziono na nieużytkach w centrum miasta. Zwłoki były zakopane i miały ślady wskazujące na pobicie - podaje katowicka ''Gazeta Wyborcza'', powołując się na informacje z KMP w Siemianowicach. 

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny zgonu mężczyzny. Zarządzono sekcje zwłok. 

Morderstwo w Siemianowicach Śląskich 

Jak ustaliła ''Gazeta Wyborcza”, policja zna nazwisko mężczyzny podejrzewanego o dokonanie zabójstwa. Jego znak szczególny to brak kciuka przy prawej dłoni. 

Z informacji opublikowanych w mediach społecznościowych wynika, że 54-letni Marek G. przy próbie zatrzymania przez policję uciekł funkcjonariuszom przez okno mieszkania w centrum Siemianowic.

Mężczyzna wcześniej odsiadywał wyrok 12 lat pozbawienia wolności. Wyszedł po 7 za dobre sprawowanie. Mieszkańcy Siemianowic Śląskich ostrzegają, że jest bardzo niebezpieczny i bezwzględny. Każdy, kto go widział, jest proszony o pilny kontakt z policją.

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta Wyborcza/Facebook