Zamknij

Koszmar podczas zbierania drewna. Ścięte drzewo zabiło jedną osobę

20.08.2019 23:15
Koszmar podczas zbierania drewna. Ścięte drzewo zabiło jedną osobę
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Do tragedii doszło we wtorek, około godziny 19.00 w powiecie będzińskim (województwo śląskie). O dramatycznym zdarzeniu poinformował m.in. "Fakt". Małżeństwo wybrało się do lasu, by uzbierać trochę drewna. Niestety, pień ściętego drzewa ugodził kobietę w głowę.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

64-latka wraz ze swoim mężem spacerowała po lesie, zbierając drewno. Kompleks, po którym się poruszali, znajduje się niedaleko miejscowości Dziewki, w gminie Siewierz. W pewnym momencie drzewo ścięte przez 70-letniego małżonka kobiety runęło, a pień ugodził ją w głowę. Niestety, finał tej wyprawy okazał się tragiczny.

Policja bada okoliczności zdarzenia

- Wszystko wskazuje na to, że opadający pień ściętego drzewa uderzył w głowę 64-letnią żonę mężczyzny – potwierdzała w rozmowie z "Faktem” policja.

Zobacz także

70-latek natychmiast wezwał odpowiednie służby, jednak rany, które odniosła jego żona, okazały się zbyt głębokie. Kobieta zmarła na miejscu nieszczęśliwego wypadku.

Zobacz także

Obecnie, sprawą zajmują się funkcjonariusze policji. Próbuję oni ustalić wszelkie okoliczności i dokładny przebieg całego zajścia.

Zobacz także

Na miejscu zdarzenia pracował również prokurator. Ciało 64-latki zostało zabezpieczone i przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, w celu wykonania sekcji zwłok.

RadioZET.pl/fakt.pl