Zamknij

Siostra Magdaleny Żuk: moja siostra nigdy nie leczyła się psychiatrycznie [GALERIA]

Redakcja
26.10.2017 10:37
Siostra Magdaleny Żuk: moja siostra nigdy nie leczyła się psychiatrycznie [GALERIA]
fot. Facebook (profil publiczny)

Siostra zmarłej w tajemniczych okolicznościach w Egipcie Magdaleny Żuk dementuje informację o rzekomych problemach psychicznych. – Moja siostra nigdy nie leczyła się psychiatrycznie, ani nie miała depresji. Była cudowną, młodą, pełną życia dziewczyną – pisze w emocjonalnym wpisie na Facebooku siostra zmarłej 27-latki.

Dzień po publikacji dziennika „Fakt” na temat okoliczności śmierci Magdaleny Żuk, siostra zmarłej 27-latki zdementowała doniesienia opublikowane w gazecie. – Moja siostra nigdy nie leczyła się psychiatrycznie, ani nie miała depresji. Była cudowną, młodą, pełną życia dziewczyną, która miała marzenia, do których dążyła. Zawsze pełna życia, uśmiechnięta, wysportowana, nie lubiła siedzieć bezczynnie. Wszędzie było jej zawsze pełno. Pracowała, uczyła się, szkoliła, uprawiała sport. Zawsze dążyła do celów, jakie sobie postawiła i osiągała je. W ostatnich dniach swojego życia była bardzo szczęśliwa, mówiła o ślubie i chęci posiadania dzieci. Ona kochała żyć. Więc warto zauważyć, iż depresja się objawia inaczej. Dlatego zwracam się teraz do was wszystkich! Tak strasznie wam przykro z powodu Magdy śmierci, więc może nie dajcie sobie wmówić tych bredni o jej „chorobie” – czytamy.

Zobacz także

Prokuratura potwierdza

Prokuratura Krajowa potwierdziła doniesienia medialne na temat okoliczności śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jej zdaniem nie stwierdzono śladów przemocy i nie doszło do gwałtu. – W związku z publikacjami w mediach i pytaniami dziennikarzy Prokuratura Krajowa potwierdza, że w śledztwie dotyczącym okoliczności śmierci Magdaleny Ż. nie ujawniono obrażeń mogących wskazywać, że Polka padła ofiarą gwałtu albo innych aktów przemocy. Wynika to z opinii biegłych z Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu, którzy na zlecenie prokuratury badali materiał pobrany w czasie sekcji zwłok zmarłej – napisano w oświadczeniu.

Do swojego wpisu siostra Magdaleny Żuk dołączyła zdjęcia, na których widać, jak pogodną osobą była młoda kobieta.

Oto zdjęcia:

RadioZET.pl/WP.pl/Fakt24.pl/strz