Zamknij

Dostałeś kiedyś uszkodzoną przesyłkę? Ten film pokazuje, co dzieje się z paczkami, zanim trafią do paczkomatu

Redakcja
24.11.2017 09:15
Kurier inpost
fot. Kadr z nagrania

Zastanawialiście się, co dzieje się z przesyłkami, kiedy podróżują od nadawcy do odbiorcy? Pewien internauta podpatrzył, co kurier InPostu wyczynia z paczkami, które za chwilę trafią do paczkomatu i nie jest to coś, co można oglądać spokojnie.

Zagłosuj

Dostałeś/aś kiedyś uszkodzoną przesyłkę od kuriera?

Liczba głosów:

Jeżeli dostaliście kiedyś uszkodzoną paczkę, to wideo może wam (przynajmniej częściowo) wyjaśnić, jak do tego doszło. Do internetu trafiło nagranie, na którym kurier InPost, tuż pod paczkomatem, znęca się nad przesyłkami klientów. Na filmie uwieczniono los paczek wylatujących z samochodu dostawczego i bezlitośnie rozbijanych o bruk. Według opisu materiału, do zdarzenia doszło pod Galerią Kazimierz w Krakowie.

paczka2

Cytowany przez bloga Bezprawnik.pl rzecznik grupy Integer.pl, która obsługuje paczkomaty, przekonuje że firma wie o tym zdarzeniu i bada sprawę. Pracownik, który urozmaicił sobie dzień radosną destrukcją przesyłek, miał zostać zwolniony dyscyplinarnie. Według rzecznika przedsiębiorstwo prowadzi politykę "zero tolerancji" w kwestii takich zachowań, a InPost pokryje koszty wszelkich uszkodzeń

RadioZET.pl/Bezprawnik/maal