Skazany na 8 lat więzienia biznesmen z Nowej Soli przepadł jak kamień w wodę

Redakcja
20.12.2017 00:05
Skazany na 8 lat więzienia biznesmen z Nowej Soli przepadł jak kamień w wodę
fot. Pixabay

Nikt nie wie, gdzie podział się biznesmen z Nowej Soli skazany na 8 lat więzienia za liczne gwałty na swoich pracownicach. Sąd wydał nakaz aresztowania, jednak mężczyzna rozpłynął się w powietrzu i nie daje znaku życia. Internauci piszą, że pewnie jest już w ciepłych krajach.

Zagłosuj

Myślisz, że Marek W. trafi kiedyś za kraty?

Liczba głosów:

Nowosolski biznesmen Marek W. został uznany winnym kilkudziesięciu gwałtów na kobietach, które zatrudniał. Kobiety były odurzane narkotykami i wielokrotnie wykorzystywane seksualnie. Jak podaje dziennik „Fakt”, działo się to w latach 2005-2011.

44 zarzuty i wyrok skazujący

W 2016 roku mężczyzna został skazany przez sąd na 8 lat więzienia. Przeciwko niemu postawione były aż 44 zarzuty. W. musi też wypłacić 700 tys. złotych odszkodowania jednej ze swoich ofiar. Problem w tym, że po sprawcy nie ma ani śladu. Nikt nie jest w stanie udzielić informacji o tym, gdzie podziewa się nowosolski biznesmen.

Przepadł jak kamień w wodę

Zielonogórski sąd karny odwoławczy wydał decyzję o aresztowaniu biznesmena, jednak ten przepadł jak kamień w wodę. Jak podaje „Fakt”, który opisał szerzej jego historię, biznesmen nie kontaktował się w swojej firmie osobiście z żadnym z pracowników, jedynie wysyłał im zadania na małych karteczkach i oni odpowiadali mu wrzucając kartki do specjalnej skrzynki.

Proces o wyłudzenie dopłat z UE

Jak się okazało w toku śledztwa, wyrok za gwałty to nie jedyny problem biznesmena z Nowej Soli. Wkrótce zakończy się proces przeciwko niemu o wyłudzenie wielomilionowych unijnych dopłat do gruntów. Prawdopodobnie i tutaj wyrok będzie skazujący, jednak trudno wsadzić do więzienia kogoś, kogo nikt od dawna nie widział.

Niebezpieczny smog objął już niemal całą Polskę. Zobacz, czym to grozi: >>KLIJNIJ TUTAJ<<

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz