Zamknij

Ekspert TVP o uczestniczkach Czarnego Wtorku: Kto to ru***? Ładne laski idą na dyskotekę, brzydkie na manifestację

Redakcja
05.10.2017 16:07

Roman Sklepowicz w rozmowie z portalem wRealu24 skomentował wtorkowy protest. Nie przebierał w słowach i nie pozostawił wątpliwości co myśli na ten temat.

Ekspert TVP o uczestniczkach Czarnego Wtorku: Kto to ru***? Ładne laski idą na dyskotekę, brzydkie na manifestację
fot. Screen z programu

Roman Sklepowicz to prawnik, który do niedawna był ekspertem TVP Info. Widzowie mogli posłuchać jego komentarzy na temat m.in. reformy sadownictwa. Użytkownicy internetowego serwisu wRealu24 mogli za to dowiedzieć się co myśli na temat "Czarnego wtorku" i jego uczestniczek.

- Ładne laski idą na dyskotekę, a brzydkie, których nikt nie chce bzykać, to idą na demonstrację – stwierdził w rozmowie z Marcinem Rolą. Na tym nie skończył. Wspominał także, że obserwując manifestację zastanawiał się, którą z kobiet chciałby poznać bardziej intymnie (rzecz jasna użył zupełnie innych słów).

- I mówię: ta? O Jezus, o Boże. Tak stałem i myślałem i doszedłem do wniosku: kto to rucha? Doszedłem do wniosku, że nikt. I dlatego idą w tej manifestacji - opowiadał, podczas gdy prowadzący parsknął śmiechem.

Po programie na koncie Sklepowicza na Facebooku pojawiły się przeprosiny. Tłumaczył, że słowa wynikały z głupawego poczucia humoru. Przeprosić obiecał także na antenie programu Roli.

RadioZET.pl/wrealu24/maal