Zamknij

Bus zderzył się z autem osobowym. Ranna niepełnosprawna dziewczynka

24.05.2021 09:31
Wypadek
fot. Damian Klamka/East News

Do zderzenia busa z osobówką doszło w miejscowości Skrajnia Blizanowska (woj. wielkopolskie). Ranna została niepełnosprawna 10-latka – poinformowała kaliska policja.

Wypadek miał miejsce w poniedziałek przed godz. 7 na drodze gminnej między Piątkiem Wielkim a Blizanowem w powiecie kaliskim (woj. wielkopolskie).

Wielkopolskie. Zderzenie busa z samochodem osobowym. Ranna niepełnosprawna dziewczynka

Policja została poinformowana, że bus zderzył się z samochodem osobowym. Busem do przewozu osób niepełnosprawnych podróżowała opiekunka z dwójką dzieci, w tym z dziewczynką na wózku inwalidzkim. Zdjęcia z miejsca zdarzenia opublikowała w mediach społecznościowych Ochotnicza Straż Pożarna w Stawiszynie, która informuje, że ogółem w wypadku obrażenia odniosły dwie osoby:

Na miejsce przyjechała również policja oraz pogotowie. 10-letnią niepełnosprawną dziewczynkę przewieziono do szpitala. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Facebook

C