Nożownik rzucił na się na młodą parę. ''Wyskoczył na scenę i zadał cios'' [NOWE FAKTY]

Redakcja
11.03.2018 10:00
Nożownik rzucił na się na młodą parę. ''Wyskoczył na scenę i zadał cios'' [NOWE FAKTY]
fot. Pixabay

W sobotę rybnicka policja zatrzymała 23-latka, który podczas uroczystości ślubnej, zranił parę młodą. W sprawie pojawiają się nowe fakty. Najbardziej prawdopodobnym motywem ataku była zazdrość o pannę młodą. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do ataku w Centrum Chrześcijańskim "Winnica" miało dojść w trakcie składania przysięgi. Zazdrosny 23-latek wtargnął na scenę z nożem, gdy przyszli małżonkowie powiedzieli sobie "tak". 

- Wyskoczył na scenę i zadał cios - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" ojciec pana młodego. - Syn miał na 10 centymetrów wbity nóż, ale nie doszedł do arterii, więc po zabiegu muszą zatamować krwawienie i to wszystko - dodał.

Zobacz także

Nożownik próbował uciec z miejsca zdarzenia. W pościg za 23-latkiem ruszyli goście weselni. Mężczyzna został zatrzymany przed przyjazdem policji. 

Para młoda została przewieziona do szpitala. Jak informowała w sobotę rzeczniczka śląskiej policji podinspektor Aleksandra Nowara, rany nie zagrażają ich życiu.

- Znamy tego mężczyznę. Napastnik groził pannie młodej. Była z tym na policji dwa razy, ale nie przyjęli zgłoszenia - twierdzi ojciec pana młodego.

Centrum Chrześcijańskie "Winnica" prowadzi Kościół Boży w Chrystusie należący do rodziny kościołów protestanckich.

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni/DG