70-latek przebrał się za kobietę. Zaatakował matkę z dzieckiem [WIDEO]

Redakcja
18.04.2018 16:20
70-latek przebrał się za kobietę. Zaatakował matkę z dzieckiem [WIDEO]
fot. KMP w Gliwice

Na jednym z osiedli domków jednorodzinnych w Kleszczowie 70-letni mężczyzna przebrany za kobietę obnażał się na oczach młodej kobiety z dzieckiem.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło we wtorek, 17 kwietnia. Na krzyk i wołanie młodej kobiety z dzieckiem zareagował jeden z mieszkańców osiedla. Zobaczywszy ekshibicjonistę, bez chwili wahania ruszył w pościg za sprawcą. Kleszczowianin jadący za uciekającym fiatem na opolskich numerach rejestracyjnych był w łączności telefonicznej z policjantami pyskowickiego komisariatu.

Do ujęcia ekshibicjonisty doszło na jednej z ulic w sąsiedniej miejscowości — Bojszowie. Zatrzymanym okazał się 70-letni mieszkaniec województwa opolskiego. Człowiek ten przebrany był za kobietę — miał damskie buty, płaszcz, bluzkę oraz perukę — poinformowała Komenda Miejska Policji w Gliwicach.

Zobacz także

70-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Śledczy sprawdzają, czy mężczyzna ma na swoim koncie inne czyny o podobnym charakterze.

Śląscy policjanci podziękowali mieszkańcowi Kleszczowa za wzorową postawę obywatelską i zaapelowali do rodziców, aby w delikatny sposób ostrzegli swoje dzieci przed dorosłymi wykazującymi takie zachowania jak zatrzymany 70-latek. 

RadioZET.pl/DG 

dfg