Nagi mężczyzna wszedł do autobusu. „Był agresywny” [FOTO]

Redakcja
21.11.2018 08:34
Autobus
fot. Facebook/Dziwne sytuacje w Dąbrowie Górniczej

Niecodziennym widokiem uraczeni zostali pasażerowie jednego z autobusów w Dąbrowie Górniczej. We wtorkowe popołudnie do pojazdu wszedł bowiem...zupełnie nagi mężczyzna. Ostatecznie trafił on do szpitala psychiatrycznego, ale podczas interwencji stawiał opór. 

O sprawie poinformował najpierw Facebookowy profil „Dziwne sytuacje w Dąbrowie Górniczej”. I rzeczywiście, incydent ten, jak mało który, idealnie wpisuje się w nazwę fanpage'a:

Na jednym z przystanków w centrum miasta do autobusu wszedł... nagi mężczyzna. Trudno powiedzieć, co nim kierowało, zwłaszcza że na dworze był siarczysty mróz. Pasażerowie również byli zszokowani, ktoś natychmiast wezwał policję. Na następnym przystanku do pojazdu weszli policjanci i zatrzymali ekshibicjonistę. Ten jednak stawiał opór. 

Zobacz także

– Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do pobliskiego szpitala psychiatrycznego w Dąbrowie Górniczej. Był agresywny, więc musiał zostać zapięty w specjalne pasy. Będziemy wyjaśniać tę sprawę i motywy postępowania tego mężczyzny – powiedział w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim” Mariusz Miszczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

RadioZET.pl/Facebook/Dziennik Zachodni/MP