Zamknij

Napadli, pobili i okradli nastolatka. Policja publikuje ich wizerunki [WIDEO]

Redakcja
16.12.2017 17:08
Napadli, pobili i okradli nastolatka. Policja publikuje ich wizerunki [WIDEO]
fot. Śląska policja

Katowiccy śledczy poszukują mężczyzn, którzy są podejrzewani o dokonanie rozboju. Sprawcy w bramie przy ulicy Opolskiej zaatakowali 17-latka. Pobili go i zabrali mu pieniądze, a następnie uciekli.

Zagłosuj

Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?

Liczba głosów:

Do zdarzenia doszło 29 lipca 2017 roku tuż po północy. Jak informuje policja, sprawcy na ulicy Staromiejskiej zapytali młodego mieszkańca Katowic jak dojść do jednego z lokali przy ulicy Opolskiej. 17-latek powiedział, że idzie w tamtym kierunku i może im pokazać jak tam dojść.

W pewnym momencie na ulicy Opolskiej, w bramie, zaatakowali 17-latka. Pobili go i zabrali mu pieniądze, a następnie uciekli. Nastolatek nie odniósł poważnych obrażeń, a o sprawie powiadomił policjantów. 

Zobacz także

Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Śląska policja za zgodą prokuratury opublikowała wizerunki sprawców.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn widocznych na nagraniu i zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z  policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowo tel. 32 200 3850, 32 200 2555,32 200 3879 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

RadioZET.pl/Śląska Policja/DG