Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Chciał wypłacić pieniądze skradzioną kartą. Policja poszukuje złodzieja [FOTO]

12.05.2017 16:48
xxx wiadomosci

Funkcjonariusze z Żor opublikowali w internecie zdjęcie mężczyzny, który usiłował pobrać pieniądze z konta przy użyciu skradzionej karty płatniczej. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzanego.

Chciał wypłacić pieniądze skradzioną kartą. Policja poszukuje złodzieja [FOTO] fot. Policja

Do zdarzenia doszło 10 marca. Jak ustalili policjanci, złodziej próbował wypłacić pieniądze aż w pięciu miejscach na terenie miasta. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu.

Na podstawie obrazu z kamer śledczy ustalili rysopis sprawcy. Jest to starszy mężczyzna, który w chwili zdarzenia ubrany był w czapkę z daszkiem (typu kaszkiet) w kolorze ciemnym, ciemną puchową kurtkę z jasnym napisem na prawym ramieniu o treści "Holbrek Davancenter" oraz czerwonym napisem na plecach zawierającym słowo "city" i jasne spodnie o luźnym kroju. Mężczyzna miał na szyi łańcuszek, a w ręku trzymał reklamówkę.

66-418190

Wszystkie osoby, które mogą w jakikolwiek sposób pomóc policjantom w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonów: 32 47 88 337, 32 47 88 232, 32 47 88 200.

RadioZET.pl/Policja/DG

Oceń