Zamknij

Rozwieszał pornograficzne zdjęcia 13-latki na tablicy z nekrologami [WIDEO]

Redakcja
07.04.2018 13:41
Zdjęcia
fot. You Tube screen

Policja zatrzymała 15-latka, który rozwieszał w miejscu publicznym intymne zdjęcia 13-letniej dziewczynki, opatrzone jej imieniem i nazwiskiem. Na tablicy obok wisiały z kolei nekrologi.

O sprawie jako pierwsze poinformowały lokalne media ze Śląska. Incydent miał miejsce w Jaworznie, w nocy z 5 na 6 kwietnia.

Kamera miejskiego monitoringu zarejestrowała osobę, która rozwieszała materiały fotograficzne na tablicy z ogłoszeniami nekrologów. Zdjęcia przedstawiały 13-latkę w samej bieliźnie oraz miejsca intymne. Sprawą najpierw zajęła się straż miejska.

Sprawcą 15-latek

- Udało się zarejestrować wizerunek mężczyzny, który wywiesza zdjęcia na tablicy ogłoszeń w rejonie rynku. W związku z faktem, że są to materiały obraźliwe, zabezpieczyliśmy materiał z monitoringu i przekazaliśmy go policji- powiedział w rozmowie z reporterem programu „Silesia Flesz” w telewizji TVS Artur Zięba, komendant straży miejskiej w Jaworznie.

Zobacz także

Policji udało się dotrzeć do sprawcy, którym okazał się 15-latek. Na razie nie wiadomo czy i w jakiej relacji pozostawał względem 13-latki. O jego losie decydować będzie sąd rodzinny.

TVS podała również - powołując się na ustalenia miejscowej policji - że zdjęcia dziewczynki były już wcześniej przesyłane w wiadomościach na Facebooku.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/TVS/MP